Language / Dil (En-TR)

Kaliteli,Hızlı ve Güvenli Hizmet anlayışı...

Hakkımızda

Tarihçe
1998 yılında merkezi Mahmutbey/Bağcılar’da kurulan şirketimiz şehiriçi ve şehirlerarası yük taşımcılığı faaliyetine başlamıştır. Sektörde yerini sağlamlaştırarak artan iş hacmi ve artan müşteri talepleri doğrultusunda araç filosunu artırarak müşterilerine sorunsuz hizmet sunan lider firmalardandır.
Günümüzde halen hizmet vermeye devam etmektedir.
Misyon
MEYTAŞ olarak misyonumuz, güçlü bir takım çalışmasıyla, sürekli değişen ve gelişen nakliye sektörünün tüm değişimlerine ayak uydurarak müşterilerimize mümkün olan en hızlı ve en ekonomik hizmetini vermek ve bu hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimizin beklentilerini gerçeğe dönüştürerek güvenlerini hak etmektir
Kalite Politikamız/Müşteri Memnuniyeti
  • MEYTAŞ için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Amacımız müşterilerimizin bizi nakliye hizmeti veren bir firma olarak değil iş ortağı olarak görmeleridir.
  • En önemli kaynağımız çalışanlarımızdır. Her birini işini en iyi şekilde yapabilir duruma getirerek, hedefini bilen ve ona ulaşmaya gayret gösteren bir anlayışa sahip olmasını sağlamaktır.
  • Yükleme ve taşımada yürürlükte olan tüm kural ve kaidelere uyarak,yükümüzün güvenli ve sağlam şekilde alıcıya ulaşmasını temin etmektir.
  • Tek amacımız ve hedefimiz en hızlı,zamanında ve en ekonomik şekilde, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda taşıma hizmetini vermektir.
  • Taşımalarınızı en hızlı ve en ekonomik şekilde nasıl taşıtabiliriz diye düşünüyorsanız , bizi bir kez aramanız sizin için yeterli olacaktır
  • Vizyon
    Vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesini  ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.